Alle producten
-
De Systemen van pijpleidingspigging
-
Piggings Schoonmakend Systeem
-
Geautomatiseerd Pigging-Systeem
-
Trommel die eenheid overhevelen
-
DCS Verdeeld Controlesysteem
-
Het automatische Partij Mengen
-
Piggingsverzamelleiding
-
roterende kwabpomp
-
interne toestelpomp
-
Piggingsklep
-
Sleeved Stopklep
-
Het gelijktijdige het Meten Mengen
-
Het Oplossende Systeem van de viscositeitsverbeteraar
zoekwoorden [ pipe pigging system ] bij elkaar passen 85 producten.
Vermindert de Chemische het Mengen van Mini Lube Oil Blending Plant SMB Installatie Investering
| Plaats van herkomst | Peking, China |
|---|---|
| Merknaam | Beijing VP |
| Modelnummer | Aangepast volgens de vraag |
BJVP-de Trommel die Eenheid 10 overhevelen M3/H-Chemisch product hevelt Post over
| Algemeen gewicht: | Ongeveer 2550kg |
|---|---|
| Standaardvatcapaciteit: | 200L vat/ton doos |
| Het leegmaken Snelheid: | 6m ³ /h |
200L vattrommel die Eenheid voor Smeermiddelolie het Mengen Installaties overhevelen
| Toepasselijke Industrie:: | De petrochemische Additieven van de RaffinaderijSmeerolie inkt de Sanitaire de industrie Farmaceutis |
|---|---|
| video uitgaande inspectie: | Verstrekt |
| Kerncomponenten: | DDU |
Tussenpersonenpolyglycol Ontwerp van de de Matrijsintegratie van Piggable het Diverse
| Maat: | 2"~ 8" |
|---|---|
| Besturingsmodus: | Automatisch |
| Lekkage: | Nul lekkage tussen verschillende lijnen. |
Geautomatiseerde Smeermiddelolie het Mengen Installatie Opgezet op Hoge Precisiecellen
| Productnaam: | Geautomatiseerde Partijmixer |
|---|---|
| Garantie: | 1 jaar |
| Toepasselijke Industrie: | Productoverdrachten in Smeermiddel Productie, Vet Productie, Specialiteit het Chemische Mengen, het |

