Alle producten
-
De Systemen van pijpleidingspigging
-
Piggings Schoonmakend Systeem
-
Geautomatiseerd Pigging-Systeem
-
Trommel die eenheid overhevelen
-
DCS Verdeeld Controlesysteem
-
Het automatische Partij Mengen
-
Piggingsverzamelleiding
-
roterende kwabpomp
-
interne toestelpomp
-
Piggingsklep
-
Sleeved Stopklep
-
Het gelijktijdige het Meten Mengen
-
Het Oplossende Systeem van de viscositeitsverbeteraar
zoekwoorden [ pigging ] bij elkaar passen 126 producten.
Kleine Smeermiddel Automatische Partij die Mini Lube Oil Blending Plant mengen
| Productnaam: | Geautomatiseerde Partijmixer |
|---|---|
| Garantie: | 1 jaar |
| Toepasselijke Industrie: | Productoverdrachten in Smeermiddel Productie, Vet Productie, Specialiteit het Chemische Mengen, het |
Massastroom Gelijktijdige Metende het Mengen Smeermiddel het Mengen Installatie
| Plaats van herkomst | Peking, China |
|---|---|
| Merknaam | Beijing VP |
| Modelnummer | Aangepast volgens de vraag |
Hoge Viscositeit Gepatenteerde Trommel die Eenheidsddu Automatisch 200L Vat/IBC overhevelen
| Algemeen gewicht: | Ongeveer 2550kg |
|---|---|
| Standaardvatcapaciteit: | 200L vat/ton doos |
| Het leegmaken Snelheid: | 6m ³ /h |
BJVP-de Trommel die Eenheid 10 overhevelen M3/H-Chemisch product hevelt Post over
| Algemeen gewicht: | Ongeveer 2550kg |
|---|---|
| Standaardvatcapaciteit: | 200L vat/ton doos |
| Het leegmaken Snelheid: | 6m ³ /h |
Pre Geprogrammeerde Trommel die Systeem DDU die IBC overhevelen Systeem overhevelen
| Algemeen gewicht: | Ongeveer 2550kg |
|---|---|
| Standaardvatcapaciteit: | 200L vat/ton doos |
| Het leegmaken Snelheid: | 6m ³ /h |
10 het Vat IBC die van M3/H 200L Systeemtrommel overhevelen die Machine overhevelen
| Gebiedsvertoning: | Vertoning in real time van gewicht van tank |
|---|---|
| Controlesysteem: | het kan het vertoningsscherm in de streek in werking stellen en met de hogere computer communiceren |
| Het leegmaken Snelheid: | 6m ³ /h |
IBC die Systeem Hygiënische het Overhevelen Eenheid 6m3/H het Leegmaken Snelheid overhevelen
| Controles: | PLC of DCS-Integratie |
|---|---|
| Het leegmaken Snelheid: | 6m ³ /h |
| Het verwarmen Opties: | Stoom, Hete Olie, of Elektrisch |
200L vattrommel die Eenheid voor Smeermiddelolie het Mengen Installaties overhevelen
| Toepasselijke Industrie:: | De petrochemische Additieven van de RaffinaderijSmeerolie inkt de Sanitaire de industrie Farmaceutis |
|---|---|
| video uitgaande inspectie: | Verstrekt |
| Kerncomponenten: | DDU |
Gemechaniseerde Petrochemische Trommel die het Beheer van het Eenheidsrecept overhevelen
| Toepasselijke Industrie:: | De petrochemische Additieven van de RaffinaderijSmeerolie inkt de Sanitaire de industrie Farmaceutis |
|---|---|
| viscositeitswaaier: | Tot 2.000 CPS |
| Brutogewicht: | Ongeveer 2550 kg |
BJVP 16 Bartrommel die Systeem voor Chemische industrie overhevelen
| Algemeen gewicht: | Ongeveer 2550kg |
|---|---|
| Standaardvatcapaciteit: | 200L vat/ton doos |
| Het leegmaken Snelheid: | 6m ³ /h |

