Alle producten
-
De Systemen van pijpleidingspigging
-
Piggings Schoonmakend Systeem
-
Geautomatiseerd Pigging-Systeem
-
Trommel die eenheid overhevelen
-
DCS Verdeeld Controlesysteem
-
Het automatische Partij Mengen
-
Piggingsverzamelleiding
-
roterende kwabpomp
-
interne toestelpomp
-
Piggingsklep
-
Sleeved Stopklep
-
Het gelijktijdige het Meten Mengen
-
Het Oplossende Systeem van de viscositeitsverbeteraar
zoekwoorden [ drum decanting system ] bij elkaar passen 21 producten.
Hoge Viscositeit Gepatenteerde Trommel die Eenheidsddu Automatisch 200L Vat/IBC overhevelen
| Algemeen gewicht: | Ongeveer 2550kg |
|---|---|
| Standaardvatcapaciteit: | 200L vat/ton doos |
| Het leegmaken Snelheid: | 6m ³ /h |
Pre Geprogrammeerde Trommel die Systeem DDU die IBC overhevelen Systeem overhevelen
| Algemeen gewicht: | Ongeveer 2550kg |
|---|---|
| Standaardvatcapaciteit: | 200L vat/ton doos |
| Het leegmaken Snelheid: | 6m ³ /h |
10 het Vat IBC die van M3/H 200L Systeemtrommel overhevelen die Machine overhevelen
| Gebiedsvertoning: | Vertoning in real time van gewicht van tank |
|---|---|
| Controlesysteem: | het kan het vertoningsscherm in de streek in werking stellen en met de hogere computer communiceren |
| Het leegmaken Snelheid: | 6m ³ /h |
200L vattrommel die Eenheid voor Smeermiddelolie het Mengen Installaties overhevelen
| Toepasselijke Industrie:: | De petrochemische Additieven van de RaffinaderijSmeerolie inkt de Sanitaire de industrie Farmaceutis |
|---|---|
| video uitgaande inspectie: | Verstrekt |
| Kerncomponenten: | DDU |
Gemechaniseerde Petrochemische Trommel die het Beheer van het Eenheidsrecept overhevelen
| Toepasselijke Industrie:: | De petrochemische Additieven van de RaffinaderijSmeerolie inkt de Sanitaire de industrie Farmaceutis |
|---|---|
| viscositeitswaaier: | Tot 2.000 CPS |
| Brutogewicht: | Ongeveer 2550 kg |
Automatische 200 l-Trommel die Eenheid 6 Min/BBL overhevelen Geen Dwarsverontreiniging
| Algemeen gewicht: | Ongeveer 2550kg |
|---|---|
| Standaardvatcapaciteit: | 200L vat/ton doos |
| Het leegmaken Snelheid: | 6m ³ /h |
BJVP 16 Bartrommel die Systeem voor Chemische industrie overhevelen
| Algemeen gewicht: | Ongeveer 2550kg |
|---|---|
| Standaardvatcapaciteit: | 200L vat/ton doos |
| Het leegmaken Snelheid: | 6m ³ /h |
Verminder de Trommel van de Mengselvariatie Overhevelend Eenheid BJVP die Lance Function spoelen
| Spoelende olietank: | met het verwarmen jasje en isolatie |
|---|---|
| Temperatuurwaaier: | 40℃~130℃ |
| Het Rapport van de machinestest:: | Verstrekt |
Automatische IBC die Systeem 6-10 M3/H het Leegmaken Snelheid overhevelen
| Standaardvatcapaciteit: | 200L barrel/IBC |
|---|---|
| Leeg emmer overblijvend bedrag: | minder dan 0.5kg na het spoelen van 200L-trommel |
| Het leegmaken Snelheid: | 6-10 m3/h |
IBC die Systeem Hygiënische het Overhevelen Eenheid 6m3/H het Leegmaken Snelheid overhevelen
| Controles: | PLC of DCS-Integratie |
|---|---|
| Het leegmaken Snelheid: | 6m ³ /h |
| Het verwarmen Opties: | Stoom, Hete Olie, of Elektrisch |

